Miejsce na

twój projekt...

Dom Mierzyn

Architekt wnętrz Szczecin, Stargard; Projektowanie wnętrz Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac

 

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Archimac Interiors:

 

wnetrza@archimac.pl

 

E-MAIL:

 

biuro@archimac.pl

+48 509 097 690

TEL:

ADRES:

Pracownia Projektowa Archimac

Michał Małolepszy

ul. Poznańska 1A pok. nr. 19

71-785 Szczecin

Mobile menu
Projekt domu Szczecin Płonia
projekt domu Stargard

Porozmawiaj o Swoim  projekcie z architektem.

 Zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie - skonsultujemy twoja przyszłą inwestycję.

 

Projekty domów jednorodzinnych i szeregowych, projekty budynków wielorodzinnych i usługowych, projekty wnętrz, konkursy architektoniczne

 

Zachęcamy do zapoznania się z niewielkim wycinkiem naszego portfolio. Realizujemy projekty domów jednorodzinnych w Szczecinie i okolicach, a także budynków wielorodzinnych, obiektów użytkowych i przemysłowych. Posiadamy doświadczenie w kompleksowym projektowaniu wnętrz, szczególnie mieszkalnych.

Tworzymy ponadto szczegółowe koncepcje zagospodarowania terenu. Do każdego zadania podchodzimy z uwzględnieniem jego kontekstu (min. szczególnych wymagań działki i planu miejscowego)  oraz szczegółowych oczekiwań inwestora. Staramy się aby nasze projekty domów oraz innych obiektów były przemyślane  i odpowiadały indywidualnym potrzebom inwestorów.


Stawiamy na rozwiązania funkcjonalne, nowoczesne,ekonomiczne i ekologiczne. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu obdarzają nas swoim zaufaniem. Oferujemy  całościowe wsparcie nie tylko w fazie projektu, ale również podczas jego realizacji.

 

Sprawdź  nasze indywidualne projekty domów jednorodzinnych w takich miejscach jak: Szczecin, Stargard, Police oraz innych sąsiednich miejscowościach.

 

Poniżej znajdą Państwo jedynie kilka przykładowych projektów naszego autorstwa. Więcej można zobaczyć na życzenie.

Prosimy o kontakt z biurem, jeśli interesują Państwa nasze pozostałe projekty lub macie dodatkowe pytania związane z naszą firmą.

 

Obszar naszej działalności obejmuje szczególnie Szczecin, Stargard, Gryfino, Police, Kołobrzeg a także inne gminy województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego , nie boimy się również podjąć współpracy na terenie całej Polski zależnie od skali projektu.

linkedin architekt szczecin
architekt szczecin