architekt szczecin
linkedin architekt szczecin
Indywidualny projekt domu jednorodzinnego - Szczecin Architekt Michał Małolepszy
 projekt budynku wielorodzinnego - Police Architekt Michał Małolepszy

 

Projekty domów jednorodzinnych i szeregowych, projekty budynków wielorodzinnych i usługowych, projekty wnętrz, konkursy architektoniczne

 


Zachęcamy do zapoznania się z niewielkim wycinkiem naszego portfolio. Realizujemy projekty domów w Stargardzie , Szczecinie i okolicach, a także budynków wielorodzinnych, obiektów użytkowych i przemysłowych. Posiadamy doświadczenie w kompleksowym projektowaniu wnętrz, szczególnie mieszkalnych. Tworzymy ponadto szczegółowe koncepcje zagospodarowania terenu. Do każdego zadania podchodzimy z uwzględnieniem jego kontekstu (min. szczególnych wymagań działki i planu miejscowego)  oraz szczegółowych oczekiwań inwestora. To dlatego nasze projekty domów oraz innych obiektów są tak przemyślane.


Stawiamy na rozwiązania funkcjonalne, nowoczesne,ekonomiczne i ekologiczne. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu obdarzają nas swoim zaufaniem. Oferujemy im również całościowe wsparcie nie tylko w fazie projektu, ale również podczas jego realizacji. To dlatego nasze projekty zarówno domów jednorodzinnych jak i pozostałych obiektów są tak przemyślane.

 

Sprawdź  nasze indywidualne projekty domów jednorodzinnych w takich miejscach jak: Szczecin, Stargard, Police oraz innych sąsiednich miejscowościach.


Poniżej znajdą Państwo jedynie kilka przykładowych projektów naszego autorstwa. Więcej można zobaczyć na życzenie.

Prosimy o kontakt z biurem, jeśli interesują Państwa nasze pozostałe projekty lub macie dodatkowe pytania związane z naszą firmą. Obszar naszej działalności obejmuje szczególnie Szczecin, Stargard,Gryfino,Police ,ale także inne gminy województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

 projekt domu jednorodzinnego - Szczecin Architekt Michał Małolepszy
Indywidualny projekt domu jednorodzinnego - Wołczkowo Architekt Michał Małolepszy
Indywidualny projekt domu jednorodzinnego - Tanowo Architekt Michał Małolepszy

Pracownia Projektowa Archimac Michał Małolepszy

ul. Poznańska 1A pok. nr. 19

71-785 Szczecin

ADRES

TEL

+48 509 097 690

E-MAIL

biuro@archimac.pl

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Porozmawiaj o Swoim  projekcie z architektem.  Zadzwoń do  Nas lub umów się na spotkanie - skonsultujemy twoja inwestycję.

projekt domu Stargard
Projekt domu Szczecin Płonia
Architekt Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac