architekt szczecin
linkedin architekt szczecin

Pracownia Projektowa Archimac Michał Małolepszy

ul. Poznańska 1A pok. nr. 19

71-785 Szczecin

ADRES

TEL

+48 509 097 690

E-MAIL

biuro@archimac.pl

 

 

Archimac Interiors:

 

wnetrza@archimac.pl

 

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Architekt wnętrz Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac
 

Odpowiednio zaprojektowane wnętrze nie tylko oddaje indywidualny charakter danego miejsca, ale również odzwierciedla osobowość użytkowników, czy tak jak w przypadku wnętrz mieszkalnych –

Projekty aranżacji przestrzeni obejmują tworzenie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz pokazowych inwestycji (apartamentów, domów, lokali itp.) mogących stanowić

ale również i funkcjonalnie zależy od wielu czynników, które dobrze jest poznać już na wstępnym etapie, aby właściwie nakreślić kierunki możliwych rozwiązań. Tak powstaje koncepcja otwierająca dyskusję do finalnego projektu.

Niemałym wyzwaniem jest w związku z tym odpowiednie i umiejętne dobranie zarówno elementów wystroju, jak i kompozycja materiałów, tak aby stworzyć ponadczasowy design oparty o rozwiązania stylistyczne tak bezkrytycznie nie ulegające nieustannie zmieniającym się trendom.

dynamikę życia domowników.

Wśród wielości czynników determinujących zarówno stronę funkcjonalną jak i wizualną wnętrza znaczącą wagę mają zastosowane materiały oraz kolorystyka, które poza naturalną stroną budowania hygge i ciepła danego miejsca, pozwalają na stworzenie wizerunku na najwyższym poziomie estetycznym i wizualnym.

Architekt Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac

 CEL PROJEKTOWY

PONADCZASOWY EFEKT

Współczesne trendy wyznaczane przez pionierów w temacie wystroju i aranżacji wnętrz powodują jego ewolucję w nowych, nierzadko zaskakujących kierunkach.

PODSTAWA REALIZACJI

Stworzenie projektu aranżacji wnętrz wymaga analizy tematu.Odpowiednio rozplanowana przestrzeń, dzięki której wnętrze stanie się dla odbiorcy atrakcyjne nie tylko wizualnie,

KIERUNEK OFERTY

jeden z elementów promocji inwestycji deweloperskich. Odpowiednio wizualizowane pokazują możliwości aranżacyjne danej przestrzeni, a także przybliżają odbiór wizualny inwestycji,

poruszając wyobraźnię do wypełnienia treścią pozornie pustej przestrzeni, czy po prostu podając propozycję konkretnych rozwiązań.

To często gotowa odpowiedź na konkretne oczekiwania oglądającego.

OBSZAR DZIAŁANIA

Dynamicznie zmieniający się świat, nowe narzędzia i możliwości pozwalają na tworzenie projektu w niemalże dowolnym miejscu, zarówno w kraju jak i za granicą.