architekt szczecin
linkedin architekt szczecin

projekt wnętrz domu szczecin

 

 

 

 

 

 

 

Pracownia Projektowa Archimac Michał Małolepszy

ul. Poznańska 1A pok. nr. 19

71-785 Szczecin

ADRES

TEL

+48 509 097 690

E-MAIL

biuro@archimac.pl

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Projektowanie i aranżacja wnętrz - Szczecin

Idealny dom lub mieszkanie to miejsce, w którym przyjemnie można spędzać czas. Planując przestrzeń, należy uwzględnić wiele aspektów, takich jak np. oświetlenie, układ i kolorystykę ścian oraz meble. To wszystko obejmuje projektowanie i aranżacja wnętrz. Nasze biuro w Szczecinie oferuje profesjonalne usługi w tej dziedzinie. W ramach oferty urządzamy także lokale usługowe oraz handlowe. Wiemy, że podstawą udanej realizacji jest zrozumienie potrzeb Klienta. Dlatego zawsze uważnie analizujemy wszystkie informacje, które nam przekazuje. Dzięki tym wytycznym możemy przedstawić gotowy plan wraz z kosztorysem. Działamy w granicach wyznaczonego budżetu, nie rezygnując z wysokiej jakości elementów wyposażenia. Konsultujemy się za każdym razem, jeśli istnieją przesłanki ku zmianom w przyjętych założeniach.

 

Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz

 

Podejmujemy się aranżacji nowych, a także projektujemy kompleksowe zmiany dotychczas istniejących wnętrz. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, w tym z deweloperami. W związku z tym w naszym portfolio znajdują się tzw. wykończenia pod klucz. Bez względu na to, czy jest to mała kawalerka, czy przestronny loft, to dbamy o najwyższe standardy użytych materiałów. Wyszukujemy rozwiązania, które idealnie pasują do wizji nakreślonej przez Inwestora. Wśród nich znajdują się nowoczesne wzory, jak i te klasyczne oraz vintage. Staramy się, aby mieszkanie było przede wszystkim funkcjonalne i estetyczne. Projektując i aranżując wnętrza głównie w Szczecinie,ale I innych miastach regionu staramy się łączyć elegancję z praktycznym podejściem. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie ilości oraz kąta padania światła dziennego dlatego w projektach stosujemy szczegółową analizę nasłonecznienia dla konkretnej godziny, daty,lokalizacji.

 

Uważamy, że dobrze przemyślany projekt wnętrza zapewnia nie tylko walory estetyczne ,ale zapewnia również bardziej efektywne wykorzystanie kosztownej przestrzeni.

 

Projektując się przestrzeń staramy się o wykonanie wielu wariantowych rozwiązań,zanim znajdziemy odpowiedni układ.

 

Skupiamy się na ergonomicznym ustawieniu sprzętu AGD oraz zamontowaniu gniazdek elektrycznych. Uważamy, że projektowanie i aranżacja wnętrz wymaga od architekta zaangażowania oraz doświadczenia. Ponadto liczy się dla nas rzetelność i terminowość.

 

Tak właśnie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz działa pracownia Archimac ze Szczecina.

Architekt wnętrz Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac