architekt szczecin
linkedin architekt szczecin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

 

 

 

 

 

Biuro projektowe

 

Działające głównie na terenie Szczecina i Stargardu biuro projektowe Archimac oferuje szeroki zakres usług związanych z architekturą.  

Założycielem i kierownikiem jest mgr inż. arch. Michał Małolepszy. 


Oferta biura projektowego Archimac


Nasze biuro projektowe w Szczecinie specjalizuje się w wykonywaniu pełnej dokumentacji projektowej dla rozmaitych inwestycji.  Dobrany zespół projektowy tworzą specjaliści z zakresu architektury, architektury wnętrz,konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych ,rzeczoznawcy posiadający odpowiednie uprawnienia i sprawdzone doświadczenie. Współpracujemy również z technologami i innymi podwykonawcami. Dzięki temu możemy tworzyć kompletne i dopracowane projekty.


Oferta firmy obejmuje:
    • wykonywanie prac wstępnych i przedprojektowych takich jak inwentaryzacje, analizy chłonności i przydatności terenu, raporty o oddziaływaniu inwestycji   na środowisko, koncepcje podziału działek, 
    • opracowywanie wielobranżowych projektów koncepcyjnych, 
    • opracowywanie projektów budowlanych, 
    • opracowywanie projektów wykonawczych, 
    • nadzorowanie procesu inwestycyjnego. 


Nasze projekty dotyczą zarówno obiektów mieszkalnych (jedno- i wielorodzinnych), jak i budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Tworzymy koncepcje zagospodarowania, programy aranżacji wnętrz, adaptacje, przebudowy i rozbudowy oraz znacznie więcej. Każdy projekt może być uzupełniony o profesjonalnie przygotowane kosztorysy, wizualizacje, makiety, a także materiały reklamowe dla inwestycji. 

 

Dlaczego my?


Tylko profesjonalne biura projektowe zapewniają swoim Klientom rzetelną obsługę w wymaganym zakresie. Wyróżnia nas rzetelność, ale również kreatywność i elastyczność pozwalająca z powodzeniem realizować nawet śmiałe wizje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami, a także do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat współpracy.

 

Pracownia Projektowa Archimac Michał Małolepszy

ul. Poznańska 1A pok. nr. 19

71-785 Szczecin

ADRES

TEL

+48 509 097 690

E-MAIL

biuro@archimac.pl

Architekt Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac