architekt szczecin
linkedin architekt szczecin

projekt wnętrza szczecin

 

 

 

 

 

 

 

Architekt Wnętrz

 

 

Archimac to pracownia architektoniczna, w której działają architekci  od zadań specjalnych. Jeśli poszukują Państwo osób, które zaprojektują wnętrze z pasją, zaangażowaniem i jednoczesną umiejętnością dopasowania się do oczekiwań i potrzeb Klienta to dobrze trafiliście. Jako architekci wnętrz realizujemy swoje prace w Szczecinie, Stargardzie,Policach, Gryfinie oraz innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego . Podejmujemy się  również realizacji projektów w całej Polsce. Zajmujemy się zarówno aranżowaniem mieszkań prywatnych, domów jak i  lokali komercyjnych.

 

Zespół Archimac wesprze Państwa na każdym etapie prac: od stworzenia wizualizacji, poprzez wybór odpowiednich materiałów, aż po osobiste ustawienie dodatków, wieńczących projekt i aranżację danej przestrzeni. Jesteśmy również w stanie nadzorować działania ekipy remontowej, dzięki czemu mają Państwo absolutną pewność, że całość remontu przebiegnie zgodnie z harmonogramem, a efekt będzie w pełni satysfakcjonujący i zgodny z przedstawioną wstępnie koncepcją.

 

Realizujemy zarówno projekty małych mieszkań, pojedynczych pokoi, jak również duże przedsięwzięcia, dotyczące apartamentowców, biurowców i lokali wielkopowierzchniowych. Mamy doświadczenie na każdej z tych płaszczyzn, a nowe wyzwania nie stanowią dla nas problemu. Wykorzystujemy swoją wiedzę w urzeczywistnianiu  rozwiązań, które spełniają nawet najbardziej niestandardowe oczekiwania naszych Klientów.

 

Zatrudnienie profesjonalnego projektanta pozwoli Państwu zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów, ale też pieniędzy. Dobry projekt to zysk nie wydatek.Nieudane próby remontowe, zastosowanie nieodpowiednich materiałów, czy niedopilnowanie ekipy remontowej niestety naraża wiele osób na zbędne koszta. Klienci, którzy nam zaufali mogą spać spokojnie od pierwszego do ostatniego dnia remontu. Jesteśmy w stanie zająć się wszystkim.

 

Jeśli poszukują Państwo architekta wnętrz w Stargardzie, Szczecinie, Policach  i innych  okolicznych miejscowościach — jesteśmy do Waszej dyspozycji. Z przyjemnością wykonamy projekt, który poza aspektem estetycznym i użytkowym spełni również wszelkie normy użytkowania i bezpieczeństwa. Troszczymy się o każdy detal, co sprawia, że zaprojektowane przez nas mieszkanie, biuro, czy inny lokal użytkowy będzie latami spełniać swoją funkcję na najwyższym poziomie, bez potrzeby wprowadzania zmian.

Architekt Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac

Pracownia Projektowa Archimac Michał Małolepszy

ul. Poznańska 1A pok. nr. 19

71-785 Szczecin

ADRES

TEL

+48 509 097 690

E-MAIL

biuro@archimac.pl

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Porozmawiaj o Swoim  projekcie z architektem.  Zadzwoń do  Nas lub umów się na spotkanie - skonsultujemy twoja inwestycję.

Architekt wnętrz Szczecin, Stargard • Copyright © 2019 Archimac